Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerWszystko pakujemy w karton

PRODUKTY

Przyzwyczailiśmy się w Cieszynie do powtarzania, że „wszystko pakujemy w karton”. Dokładniej mówiąc w karton i nie tylko. Stosujemy bowiem również materiały niewsiąkliwe z możliwością zadruku w technologii UV.Przez wszystkiej lata działalności rynkowej produkowaliśmy opakowania w niezliczonych kolorach
i konstrukcjach. Rynek jednak ciągle się rozwija, powstaje zapotrzebowanie na coraz bardziej finezyjne opakowania – nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się realizacji życzeń naszych klientów. Stosowanie złocenia, tłoczenia i różnego rodzaju efektów lakierowania umożliwia nam z powodzeniem działalność w segmencie „premium”. Produkujemy najszlachetniejsze opakowania dla najbardziej wymagających.

KLIENCI

„Pakujemy wszystko w karton” dla klientów z wielu branż, w tym m.in. dla przemysłu: farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego i chemii gospodarczej. Specyfika rynku, który ewoluuje w kierunku zwiększania ilości asortymentowych przy równoczesnym zmniejszaniu jednostkowych serii, powoduje konieczność ciągłego inwestowania w nowe maszyny, które podnoszą elastyczność naszego działania. Wysoka elastyczność i gotowość realizacji krótkich i średnich serii produkcyjnych stanowią od wielu lat znak rozpoznawczy CZK, a zarazem strategiczny atut w walce konkurencyjnej. Oferujemy rozwiązania „szyte na miarę”, dla szerokiego grona odbiorców.

RYNKI

Rozwój technologiczny firmy powoduje ciągłe poszerzanie portfolio opakowań produkowanych w Cieszynie. Z coraz szerszą gamą produktów docieramy ciągle do klientów z nowych branż. Nie ograniczamy się przy tym tylko do rynku polskiego. Od lat dostarczamy z powodzeniem nasze produkty do odbiorców na terenie Niemiec, Austrii, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii i w końcu Stanów Zjednoczonych. Udział sprzedaży eksportowej znacznie wzrósł w ostatnich latach, co jest związane z większym zaangażowaniem organizacyjnym i inwestycyjnym na nowych rynkach. Uznajemy ten fakt za potwierdzenie nie tylko wysokiej jakości i konkurencyjnych cen opakowań produkowanych w naszej firmie. Wierzymy, że nasi zagraniczni kontrahenci doceniają również oferowany poziom serwisu i stopień elastyczności działania, jakie oferujemy na wszystkich rynkach niezmiennie od ponad 80 lat.


Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie SA • ul. Frysztacka 23, 43-400 Cieszyn
tel. +48 (0) 338 523 145, 338 523 156 • tel./fax +48 (0) 338 521 246 • czk1@czksa.com.pl
Kapitał zakładowy 500.400 zł • Opłacony kapitał zakładowy 500.400 zł
Spółka zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Bielsku Białej Wydział VIII Gospodarczy pod nr: KRS 0000033795