Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerW pełni odpowiadamy za nasz produkt

CZK – wszystko pod jednym dachem

Decydując się na współpracę z naszą firmą wybieracie Państwo pewność realizacji swoich zamówień. CZK oferuje pełen zakres usług związanych z wykonaniem opakowania: od prepressu przez druk po wykończenie powierzchni i dostawę do klienta.
Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie doradzamy naszym klientom na każdym etapie realizacji zamówienia. Konsultacje są szczególnie ważne w fazie przygotowawczej – wspólnie z klientem staramy się dobrać odpowiedni surowiec, konstrukcję opakowania, metodę zadruku oraz rodzaj uszlachetnienia powierzchni.

PREPRESS – przygotowalnia

Nasi specjaliści wykonują formy drukowe w technologii Computer-to-Plate. Rozpoczęcie produkcji następuje po akceptacji rodzaju konstrukcji i surowca oraz wersji kolorystycznej – model opakowania, a także cromalin są dostarczane wcześniej do klienta.

PRESS – drukarnia

Oferujemy możliwość druku na najnowocześniejszych arkuszowych maszynach offsetowych
w technologii konwencjonalnej lub UV. Możliwy jest druk do sześciu kolorów oraz lakierowanie w linii. Dodatkowo stosujemy lakiery iriodynowe i hybrydowe. Wykorzystanie technologii druku UV pozwala zaliczać CZK do grupy najbardziej wszechstronnych drukarni w Polsce. Technologia ta umożliwia zadruk na niewsiąkliwych powierzchniach takich jak folia PET, PP, PCV czy karton metalizowany.

POSTPRESS – wykończenie i uszlachetnianie powierzchni

Często sam efekt zadruku to dopiero wstęp do satysfakcjonującego wykończenia powierzchni. Produkty najwyższej jakości wymagają szlachetnego opakowania – na zamówienie naszych klientów realizujemy złocenie, tłoczenie oraz laminowanie. Warto podkreślić, że dokładność sztancowania, „hot stampingu” i „embossingu” zapewniają najwyższej klasy maszyny.Ostatnim etapem produkcji jest składanie i klejenie wykrojonych opakowań. Dyszowe zadawanie kleju – do sześciu punktów – odbywa się na automatycznych maszynach z czytnikami kodów kreskowych.Rozwijając linię produkcyjną, dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze opakowania mogły być z powodzeniem stosowane na automatycznych liniach pakujących naszych klientów.

DOSTAWA – od drzwi do drzwi

Zamówione opakowania są najczęściej dostarczane przy użyciu własnego transportu. W innych przypadkach posiłkujemy się sprawdzonymi firmami przewozowymi. W pełni odpowiadamy za nasz produkt – od projektu do drzwi klienta.


Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie SA • ul. Frysztacka 23, 43-400 Cieszyn
tel. +48 (0) 338 523 145, 338 523 156 • tel./fax +48 (0) 338 521 246 • czk1@czksa.com.pl
Kapitał zakładowy 500.400 zł • Opłacony kapitał zakładowy 500.400 zł
Spółka zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Bielsku Białej Wydział VIII Gospodarczy pod nr: KRS 0000033795